Close

becina

0 Comments on “becina

hallo
hallo
1 sierpnia 2016 at 15:19

no prosze :), jednak idzie.
My mamy juz tyle cierpliwosci ale najwazniejsze, ze wogole bedzie :).
Moze userzy maja jakies propozycje odnosnie czata?
pozdrawiam i udanego programowania 🙂

Ziutek
1 sierpnia 2016 at 20:09

Ja cierpliwie …czekam…!!!

luna
1 sierpnia 2016 at 21:14

Och ,Hallo – jak dobrze , że jesteś , choć na chwilę się odprężam, zresztą wiesz o tym . Wszyscy się niecierpliwimy . Po kilka razy dziennie zaglądam i nic , ale mam nadzieję , że już już bliziutko do Was . Pozdrawiam gorąco wszystkich – luna .

Florida
1 sierpnia 2016 at 17:10

Bardzo ładne gniazdo

becina
becina
2 sierpnia 2016 at 07:36

cieszę się że będzie, wprawdzie cierpliwość moja powoli się kończy,czekam!

halloo
halloo
2 sierpnia 2016 at 09:00

I znowu ja pierwszy,
jestem za klasycznym

Oli
Oli
2 sierpnia 2016 at 09:21

Jestem za klasycznym..

janka
janka
2 sierpnia 2016 at 10:01

Jednak cierpliwość czasami popłaca- ale tylko czsami 😀 . Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Janka

rita
rita
10 sierpnia 2016 at 18:25

Udało mi się zalogować na tym nowym czacie , ale zamiast szczęścia szok ! negatywny szok ! Nie podoba się mi ta nowa forma czatu …

sannas
sannas
2 sierpnia 2016 at 10:23

dotychczasową formę uważam za odpowiednią – też pozdrawiam

janka
janka
2 sierpnia 2016 at 11:31

witam- klasyczny. Jeżeli dane nam jest wybierać to ja nieśmiało ale jednak wniosę jeszcze jedną prośbę /bardzo nieśmiało/- czy można zmienić emotki?
pozdrawiam

luna
2 sierpnia 2016 at 12:48

Dzień dobry . Również jestem za klasycznym chatem . Pozdrawiam…

krakuska
krakuska
2 sierpnia 2016 at 14:25

witam – jestem za klasycznym . Pozdrawiam i czekam cierpliwie

Oli
Oli
8 sierpnia 2016 at 09:34

Czat nadal nie otwiera wstawianych zdjęć i linków??

MT
14 sierpnia 2016 at 15:19

Witam serdecznie-ja również jestem za klasycznym proszę nie uszcześliwiajcie nas na siłe i przywroćcie dawny czat-pozdrawiam.

MT
14 sierpnia 2016 at 15:24

Też chyba cudem po kilku próbach udało mi się zalogowac-na razie to istny cyrk z tym czatem mam nadzieje ze to tylko trudne początki i wrócimy do starego-takie moje małe marzenie

DAKOTA
DAKOTA
15 sierpnia 2016 at 12:35

to piękne ptaki…już od kilku ładnych lat oglądam je i zawsze im kibicuję
mieszkam w Warszawie…
szkoda,że temu jednemu nie udało się przeżyć 🙁

Oli
Oli
24 sierpnia 2016 at 09:09

Dlaczego kamery Karmnika i Pszczół nie otwieraja sie w takim okienku jak Raszków żeby był z nimi Czat…?

Administrator
Administrator
24 sierpnia 2016 at 09:14

Strony Karmnik.tv i Pszczoly.tv to osobne portale a tylko na portalu Bociany.tv jest umieszczony Chat. Na każdej stronie wymagane jest osobne konto dlatego chat nie został umieszczony na pozostałych portalach.

Oli
Oli
24 sierpnia 2016 at 16:26

Dziekuje za wyjasnienia ale przyjdzie okres zimowy i siedząc na karmniku nie będziemy mogli dyskutować??

Administrator
Administrator
25 sierpnia 2016 at 08:21

Do jesieni rozwiązanie się znajdzie 😉

Oli
Oli
25 sierpnia 2016 at 16:22

No to super,dziekuje…teraz pora na wyregulowanie czatu..pozdro

janka
janka
29 sierpnia 2016 at 12:22

Panowie Administratorzy- wpisy nadal znikają, forum pełne smieci, filmików nadal nie można wrzucać- co się dzieje?. Obiecuje nam Pan gruszki na wierzbie a my prosimy o gruszki na gruszy.
Pozdrawiam serdecznie i nadal cerpliwie oczekuje n poprawę- Janka

Administrator
Administrator
29 sierpnia 2016 at 12:27

Kwestie forum proszę kierować do Pana Tomka, on jednak nie ma tak wiele czasu by na bierząco moderować forum, zachęcam do zgłoszenia się na moderację forum. Jeśli chodzi o chat, cały czas pracuję nad poprawkami. Proszę o cierpliwość. Pozdrawiam

rita
rita
14 września 2016 at 12:17

Nareszcie jakaś wiadomość…. znów nadzieja ….. oby , tym razem obietnica nie została tylko obietnicą – Rita

halloo
halloo
14 września 2016 at 18:33

拉屎谷仓的角落里裸

kkasia
kkasia
15 września 2016 at 12:38

a może lepiej przywrócić to co było p.Konradzie ? Bo to usprawnianie już nam nosem wychodzi.

iga
iga
16 września 2016 at 18:14

Jeśli jest miejsce na komentarz to mam nadzieje , że uwagi nasze będą zauważone. Piszę nasze bo jest to opinia większości stałych obserwatorów.
Tak więc sprawa Nr 1 to wielkość obrazu, który został okrojony a przecież to dla gniazd i bocianów tu jesteśmy.
Nie ma też chyba potrzeby by kolumny z ” Aktualnościami ” zajmowały 2/3 strony . Najczęściej i tam są mocno przeterminowane , Zainteresowanym wystarczy ZAKŁADKA.
Brakuje stronce daty / kalendarza / Nie wspomnę o liczniku wejść , który był kiedyś..
A czat koniecznie powinno wrócić otwieranie linków i fotek jak wcześniej było w nowej karcie.Nie sposób w sezonie kiedy tyle się dzieje , kopiować linki ,w których często przekazujemy sobie ciekawostki . No i najważniejsze nie powinniśmy się cofać w tym usprawnieniu, Funkcje odebranego ostatnio czatu bardzo się sprawdziły i może należy je przywrócić.
I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa naszego Forum . Forum to historia gniazda i powinno być równie ważne jak szata stronki. Często wraca się do minionych sezonów , dlatego czytelność jest nieoceniona a już marzeniem jest by mieć własny hosting do wklejania zdjęć na forum, Inne fora tak mają jak np, Międzyrzecze.Nie wspomnę o łatwości z jaką na forum logują się zaśmieczacze ze swoimi reklamami – spamami.
Może zbyt roszczeniowo to wygląda ale wierzę że wszystko jest osiągalne a nasze ukochane bociany warte tego trudu – pozdrawiam i życzę zadowalających osiągnięć

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
19 września 2016 at 11:47

Iga! Muszę się odnieść do tego, co piszesz i ad vocem spróbować nieco popolemizować. Słuchajcie ja wiem, że „stare i dobre” może latami sprawnie funkcjonować bez zarzutów i my się z tym zgadzamy, ale postanowiliśmy przenieść serwer portalu bociany.tv do wordpressa, bo wyobraźcie sobie że w starym panelu nie mieliśmy pełnej kontroli nad treścią i formą stronki. Ta był zbudowany i nie jest to niczyja wina, po prostu świat idzie do przodu i chcemy tym trendem podążać.

Sprawa numer 1: Wielkość obrazu naszym zdaniem jest wystarczająca. Jeśli chcecie użyć lupy, to w danym momencie możecie skorzystać z funkcji fullscreen i swobodnie przestać korzystać z powiększonego obrazu.

Sprawa numer 2: Zapewne zauważyłaś droga Igo, że w tym sezonie starałem się na bieżąco uaktualniać newsy w aktualnościach i w wielu przypadkach stworzył się trend, który pozwalał budować jasny przekaz komunikacyjny. Wiele newsów wyprzedzało zarówno działalność na forum, jak i komentarze na czacie. Bardzo często powielano potem te treści w w/w miejscach. Naszym zdaniem wielkość banerków z aktualnościami jest odpowiednia i nie będziemy jej zmieniać. Co do aktualności – pracujemy nad tym, aby w przyszłym sezonie jeszcze pełniej informować o życiu bocianich rodzinek.

Sprawa 3: Kwestia kalendarze, etc jest do wdrożenia. Porozmawiam z Konradem – naszym webmasterem.

Sprawa 4: Budząca najwięcej kontrowersji. Odpowiadamy: idziemy w nowym kierunku. Starego czatu już nie będzie. Musicie nas zrozumieć: stary czat oraz strona powodowały liczne próby naruszenia struktury naszego portalu. Dochodziło do licznych prób włamań na serwer, a w ten sposób mogły wyciec Wasze dane. Nigdy do tego jednak nie doszło przez doskonałą i czujną pracę naszych webmasterów, ale nie możemy pozwolić, aby http://www.bociany.tv było dalej celem ataków różnych botów i hakerów. Stworzyliśmy teraz rozwiązanie, które pozwoli i Wam i nam być jeszcze bezpieczniejszym w sieci. Proszę mi wierzyć, że Konrad pracuje nad funkcjonalnością czatu. Oświadczam, że te prace mogą potrwać jeszcze nawet kilka miesięcy. Będziemy na bieżąco informować o postępach.

Co do forum: Sami widzicie, że liczba ataków spamerów znacznie zmalała, a to dlatego że utrudniliśmy im skutecznie logowanie się udostępnianie treści. Nie wszystko udało się zrobić. Co do serwisu hostingowego – nie planujemy go uruchomić głównie ze względu na koszty. Proszę nam wierzyć: funkcjonowanie portalu oraz kamerek pochłania sporo. Zacznijcie wreszcie korzystać z porządnych serwisów hostingowych do zdjęć. Zapłaćcie, ale miejcie pewność, że nie będzie udostępniać jakichś przypadkowych zdjęć. Załóżcie sobie gmaila i tam macie 15 GB na zdjęcia, które możecie katalogować sobie sezonami i dzięki programowi na komputer wrzucać bezpośrednio na serwer. Nic prostszego. Program sam wyszukuje wrzucone na komputer fotki, a Wy wybieracie do jakiego folderu na serwerze mają trafić. Stamtąd już tylko żabi skok do udostępniania. Embedujecie fotkę i gotowe. Szybko, przejrzyście i gwarantuję Wam, że żadne zdjęcie się nie podmieni.

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, dlatego wszystkim Waszym propozycjom się przyglądamy. Mamy obrany jednak kierunek, w którym chcemy iść – i jest to przyszłość. Nie mamy w zwyczaju się cofać.

Z wyrazami szacunku
Tomek Wojciechowski
Administrator portalu http://www.bociany.tv

rita
rita
8 października 2016 at 22:58

No i nie wytrzymałam….. 😀 …. muszę to napisać ….
Panie Tomku , też nie lubię się cofać , ale czemu musimy się cofać o 24 h w przewijaniu czatu…. to trwa czasami 5 minut…? Czat powinien ” spadać ” na ostatni wpis, a nie na pierwszy w danej dobie….

janka
janka
10 października 2016 at 17:10

Witam – jeżeli się nie mylę to jesień już mamy a zgodnie z tym co Pan Administrator obiecał naszemu czatowemu koledze miało się znaleźć rozwiązanie sprawy czatu na karmniczku. Niestety jak do tej pory problem nie został rozwiązany. Bardzo proszę o szczerą odpowiedź bo jak do tej pory w każdej kwestii jesteśmy zwodzeni.
Pozdrawiam

janka
janka
18 października 2016 at 15:16

Witam- wiem że zaczynam nie na temat- niestety kiedyś muszę. Jeszcze nie dostaliśmy odpowiedzi na poprzednie komentarze a już mamy odpowiadać na kolejne pytania. w takim razie ja zacznę po kolei- miał być czacik na karmniku wraz z przyjściem jesieni- nie ma, miał otwierać się na ostatniej stronie – niestety przewija całą dobę, miały nie znikać wpisy- znikają- buuuuuu. Natomiast zapowiada się nam już ponowną rejestrację. A emotki to rzecz drugorzędna- jak na mój gust moga pozostać te które są i wtedy jeden problem zniknie.
Pozdrawiam

Oli
Oli
18 października 2016 at 16:40

Jestem za propozycja nr 3…

sonia
sonia
18 października 2016 at 16:46

witam, coz nic konkretnego pan nam nie zaproponowal, nie odpowiedzial pan na nasze pytania.Mysle, ze emotki to najmniejszy problem, janeczko nie bede sie powtarzala i popieram to co napisalas .
pozdrawiam sonia

halloo
halloo
18 października 2016 at 16:56

szkoda naszego pisania, olewaja cieplym moczem nas.

Administrator
Administrator
18 października 2016 at 17:51

Drodzy Państwo zmieniony chat będzie wymagał rejestracji ponownej, natomiast wiadomości będą się wyświetlały szybciej i linki będą działać jak powinny. Jednak najpierw muszę skończyć przygotowywać interfejs do rejestracji dla Państwa. Jeśli emotikony są nie ważne oczywiście mogę ten temat pominąć całkowicie.

kkasia
kkasia
19 października 2016 at 00:03

Panie Administratorze wydaje mnie się ,że problem emotikonów nigdy nie był przez nas
zgłaszany. Moim zdaniem dotychczas przez nas używane są ładniejsze od tych proponowanych i można za ich pomocą z powodzeniem wyrazić wszystko. Poza tym są takie wdzięczne, z kwiatuszkiem i serduszkiem. Dlatego ja opowiadam się za ich pozostawieniem.
Chyba , ze nasz Czat dotknęła epidemia dobrych zmian to proszę robić swoje i nie pytać nas
o zdanie z którym Pan się ,jak dotąd nie bardzo liczy. Ja rozumiem , ze pewnie to nie jest zła
wola z Pana strony ,tylko wymogi programowe no to Pan wybaczy ale dyskusja z nami tym bardziej nie jest potrzebna. , ponieważ powoduje tylko straty czasu a my tak niecierpliwie
czekamy na to obiecane nasze cudo.

MT
19 października 2016 at 22:03

Witam serdecznie -a kiedy bedzie nowy czat ?

janka
janka
10 listopada 2016 at 10:19

Dzisiaj mija miesiąc od mojego wpisu- niestety nie doczekałam się odpowiedzi . Sezon karmniczkowy oficjalnie został otwarty przez Pana Marcina a czaciku obok karmniczka jak nie było tak nie ma- a moze juz go nie będzie.
Pozdrawiam

Administrator
Administrator
6 grudnia 2016 at 12:47

o Jak fajnie

janka
janka
7 grudnia 2016 at 13:16

Szkoda że nie mogą być poprzednie – jeżeli już mam się wypowiedzieć nad jedną z opcji to wybieram tę którą wybrał Oli czyli nr.3

rita
rita
7 grudnia 2016 at 21:33

Również popieram nr 3

krakuska
krakuska
7 grudnia 2016 at 21:44

skoro nie ma nic innego to popieram 3

rita
rita
7 grudnia 2016 at 23:00

Adminie , proszę o pomoc 🙂

Nie działa mi to autoprzewijanie , ani na Mozilla ,ani na Chrome. Zainstalowanie Jawy też nic nie dało oprócz pewnych kłopotów.
Uprzedzam też pytanie , czy przypadkiem nie zablokowałam sobie sama tej funkcji na czacie, nie zablokowałam. Mam Windows 8.1 i sprawy laptop, wszystkie programy na legalu, przeskanowałam też antywirusem , usunęłam ABP z tej naszej stronki …. i już nie mam pomysłu co dalej…. Do tej pory nie miałam kłopotów z czatem , ani z tym ostatnim , ani z wcześniejszą wersją obecnego.
Wiem ,że taki sam problem ma Oli , natomiast Krakuska na gniazdach ma poprawnie , a na karmniku też jej to nie działa.
Pozdrawiam – Rita

Administrator
Administrator
9 grudnia 2016 at 12:23

Po niedzieli będę zajmował się dalej usterkami i niedogodnościami zwiazanymi z chat’em.

Pozdrawiam.

kkasia
kkasia
10 grudnia 2016 at 22:04

Panie Administratorze proponuję aby w zdaniach „wszedł i wyszedł z pokoju ” zastosować formę
czasownika wchodzi i wychodzi , co byłoby ,moim zdaniem właściwsze, ponieważ na czacie są
Panie i Panowie. Pozdrawiam kkasia.

Administrator
Administrator
12 grudnia 2016 at 12:04

Dobrze w wolnej chwili postaram się zmienić formę zdania

Oli
Oli
12 grudnia 2016 at 16:37

Do tego o czym powyżej pisała Rita to jeszcze z tego co wiem podobne problemy ma też Iga i Walla więc nie jest to jakis odosobniony przypadek…czekamy na pomoc…

janka
janka
13 grudnia 2016 at 19:04

No i stało się to czego chyba najmniej się wszyscy spodziewali. Wprawdzie zgłosiłam na forum niemożnośc zalogowania się na czacie jednak doszłam do wniosku że chyba powinnam to zrobić tutaj.Bardzo proszę o odpowiedź lub pomoc.

pozdrawiam- Janka

Administrator
Administrator
13 grudnia 2016 at 19:07

Forum zarządza i administruje Pan Tomek.

Natomiast sprawy techniczne z portalem czy chatem prosze kierować na e-mail: bociany.proart@gmail.com

Jeśli chodzi o logowanie, do chatu, trzeba się uprzednio zarejestrować podając małymi literami nazwę użytkownika oraz hasło i dopiero wtedy będzie mogła się pani zalogować, ze względu na oddzielenie chatu (by działał szybciej) od reszty portalu jest wymagana osobna rejestracja.

sonia
sonia
13 grudnia 2016 at 20:22

witam , zastosowalam sie do pana zalecen i niestety nadal nie mozna sie zalogowac, ani zarejestrowac – pozdrawiam sonia

krakuska
krakuska
13 grudnia 2016 at 21:54

no i ja próbuję ale nic z tego nie wychodzi

janka
janka
14 grudnia 2016 at 11:02

Szanowny Panie problem polega na tym iż jestem zalogowana a i tak wejśc nie mogę. Kompletnie nie rozumiem tego. Skoro mogę pisać na smerfetce to dlaczego nie wpuszcza mnie na czat. Bardzo proszę o odpowiedź.

Administrator
Administrator
14 grudnia 2016 at 12:13

Chat wymaga osobnego konta co za tym idzie osobnej rejestracji, moze pani podać tam takie same dane ale bedzie to osobne konto niezależne z portalem

Administrator
Administrator
14 grudnia 2016 at 12:12

Proszę osoby które mają problem z rejestracja o podanie nazw użytkowników jakie państwo wpisywali podczas rejestracji.

janka
janka
14 grudnia 2016 at 12:38

Bardzo proszę- cały czas uzywam tej samej nazwy czyli- janka

Administrator
Administrator
14 grudnia 2016 at 12:45

Drodzy Państwo proszę teraz o próbę rejestracji lub logowania na chat, wystąpił pewien nieoczekiwany problem i chat nie działał, obecnie wszystko jest w porzadku.
Użytkownik janka widnieje w bazie wiec powinna sięPani zalogować bez problemu na takie hasło jakie podawane było podczas rejestracji

janka
janka
14 grudnia 2016 at 13:49

Dziękuję bqrdzo- jest już dobrze

janka
janka
14 grudnia 2016 at 18:39

Chyba pospieszyłam się z podziękowaniem . Pierwszym razem i owszem mogłam wejśc na czat. Niestety kolejny raz już mnie nie puściło. Ludzieeeeeeeee co się dzieje – a może kogoś to bawi. Wydaje mi się że mnie i niektórych nie.

krakuska
krakuska
14 grudnia 2016 at 18:44

była chwila radości i znowu kichaaaaaaa.

sonia
sonia
14 grudnia 2016 at 19:45

radosc przedwczesna, ale moze jutro? – pozdrawiam sonia

Oli
Oli
15 grudnia 2016 at 09:54

Niestety nadal nie przewija na żadnej z przegladarek…

rita
rita
15 grudnia 2016 at 21:21

Ja jestem w takiej samej sytuacji jak Oli …

Oli
Oli
19 grudnia 2016 at 09:21

Co dalej robić,ewentualnie jakie podjąć czynności….a tu ani pomocy ani podjęcia tematu…nie jestem jedyny na tym czacie którego ten problem dotyczy.

Administrator
Administrator
19 grudnia 2016 at 18:40

Temat i rozwiązanie zostanie podjęty po świętach, obecnie jest dość napięty okres pracy w firmie co sprawia że ciężko jest mi się zająć tyloma tematami na raz, mam cały czas Państwa na uwadze i przepraszam serdecznie za wszelkie niedogodności

Oli
Oli
2 stycznia 2017 at 09:32

Nowy Rok sie zaczął a problemy pozostały…aby to zle nie zwiastowało na cały rok,nadal oczekujemy na rychłą poprawę czatu…nie mniej wszystkim zarządzającym życzę udanego roku 2017…

Administrator
Administrator
2 stycznia 2017 at 10:34

Ja mam Państwa cały czas na uwadze i to nie z mojej winy i z moich przyczyn nie mam czasu usiąść do tego problemu by go obecnie rozwiązać

janka
janka
16 stycznia 2017 at 12:42

Szanowny Panie Administratorze jak sam tytuł tego działu aktualności wskazuje są to informacje o czacie. Niestety jak do tej pory nie ma wzmianki o tym co dzieje się z naszym czacikiem. Czyli wniosek nasuwa się sam- mieć kogoś na uwadze nie jest jednoznaczne z zainteresowaniem się danym tematem. Ja rozumiem że ma Pan dużo pracy /ale to tylko cieszy że nie musi Pan jej szukać/ jednak malutką chwileczkę należy chyba też poświęcić i temu tematowi bo w końcu do tego chyba Pan się zobowiązał /chyba że się mylę/ i krótka informacja nam się należy.
Pozdrawiam- janka

Oli
Oli
6 lutego 2017 at 16:16

Chciałem sie przypomnieć że temat z niewłaściwym działaniem czatu nadal istnieje a minął juz Luty i mimo zobowiązania się że temat zostanie podjety nic sie nie dzieje…a tu zaraz następne świeta i znowu braknie Panu czasu…tak po ludzku to bardzo nieładnie nie dotrzymywać słowa…pozdrawiam

kkasia
kkasia
23 lutego 2017 at 22:49
Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
24 lutego 2017 at 15:29

Spokojnie, prosimy uzbroić się w cierpliwość.

rita
rita
27 lutego 2017 at 23:05

wrrrrrrrrr

Jestem tak cierpliwa ,że sama siebie podziwiam…

Bo ile można czekać … żyć obietnicami…..

Dla mnie wchodzenie na czat traci już na uroku i nie pomogły nic tu kolorowe emotikony
oddam je za sprawne autoprzewijanie….

kkasia
kkasia
23 lutego 2017 at 22:58

http://wpolityce.pl/lifestyle/233541-czy-to-juz-wiosna-do-polski-przylecial-pierwszy-bocian-zdjecia
NO WŁAŚNIE PANIE ADMINIE OBUDŹ SIĘ !
Przepraszam za wpis w niewłaściwym miejscu dlatego tu po raz drugi to samo piszę.
I do Kasi proszę pisać po polsku.Kasia po angielsku nie „kumata”
Ponadto proszę o naprawienie tego co się od wczoraj popsuło .tżn.przesuwanie czata po wpisaniu
treści. a i jeszcze pozdrawiam .KKasia.

janka
janka
28 lutego 2017 at 09:55

Szanowny Panie Administratorze może to o czym będę pisać to błachostka ale nie dotyczy to tylko mnie. Zmienił Pan emotki tylko dlaczego na bociany. tv są nowe a na karmniku jest nowa tylko jedna. Chyba cos tutaj nie gra ( a może tak ma pozostać). Nasuwa mi się tylko jedna mysl cytując klasyka- „co by tu jeszcze s…. panowie, co by tu jeszcze”
Pozdrawiam janka

Administrator
Administrator
28 lutego 2017 at 10:01

Na karmniku nie zostały zmienione gdyż gdy będzie obecny czat na bocianach działał prawidłowo (czym się w tej chwili zajmuje) wtedy też zostanie on wdrożony na karmniku.

Oli
Oli
3 marca 2017 at 18:44

Jakby mało było problemów z przesuwaniem czatu to dzisiaj sie dowiedziałem że ma stary zestaw Tablic informacyjnych (smerfetek)…w załączeniu link https://s4.postimg.org/dsr1pjwnh/Schirmfoto_2017_03_03_063902.jpg sprawdzałem to ma Mozilli,Operze,Chrome…

sonia
sonia
4 marca 2017 at 13:05

Panie adminie, dlaczego kazdemu cos nie gra , ja mam na Mozilli nowe tablice informacyjne a nie mam obrazu , ani na karmniku , ani na gniazdach.Na chrome mam stare tablice, ale mam obraz , zupelnie poplatane . z powazaniem sonia

janka
janka
6 marca 2017 at 11:19

O ja naiwna myślałam że jak Pan Tomek otworzył nowy sezon to wszystko będzie grało jak w szwajcarskim zegarku. Nic bardziej mylnego. Ja też nie mam nowej smerfetki, znika mi lista czatowiczów a już nie wspomnę o emotkach na karmniku (dostałam odpowiedź). Zaczynam miec poważne wątplwosci czy wraz z przyloten naszych boćków znikną problemy .

pozdrawiam janka

janka
janka
6 marca 2017 at 11:24

Przepraszam – nowe smerfetki już sie pojawiły- rankiem jeszcze nie miałam- pozdrawiam

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
6 marca 2017 at 13:50

Wszystko działa, pozdrawiam.

Oli
Oli
8 marca 2017 at 18:38

Sama zapowiedz cieszy..zobaczymy co czas przyniesie..ja dzisiaj po ponownym logowaniu od nowa na starych danych pozyskałem nowe ,,smerfetki,, tzn tablice informacyjne bo miałem do tej pory stare z ubiegłego roku a więc może idzie ku dobremu…zostało przesuwanie sie czatu?? pozdro

becina
becina
9 marca 2017 at 14:24

Witam jest jeden problem Wasza strona bociany.tv nie jest zabezpieczona. Proszę bardzo o ochronę moich danych osobowych. Pozdrawiam becina

Oli
Oli
9 marca 2017 at 17:03

Kolejny problem z czatem to informacja iż nasza stronka jest niezabezpieczona i może dochodzic do utraty danych czatowiczów…

Oli
Oli
10 marca 2017 at 10:00

Czytałem Pana odpowiedz na forum i rozumie…ogólnie rzecz biorąc nigdzie w internecie nie jest bezpiecznie(no poza stronami banków może) przeglądając strony nikt na to nie zwraca uwagi ale też na żadnej z tych stron nie pokazuje się kłódka przekreślona o braku zabezpieczenia bądz taki napis co oczywiste że wprowadza strach u czatowiczów…a więc po co się to pokazuje przy linku (na innych przegladanych stronach tego nie ma)po co u niektórych pokazuje sie ostrzeżenie podczas logowania…skąd to sie wzięło…ano myślę że ogólnie z niesprawności całego czatu który ma sporo usterek…pozdrawiam…

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
10 marca 2017 at 10:04

Zainstalowaliście nowe przeglądarki, które restrykcyjnie podchodzą do tematu bezpieczeństwa: Firefox i Google Chrome są pod tym kątem nieugięte. Zawsze gdy nie ma bezpiecznego połączenia SSL, które kosztuje sporo i tak naprawdę jedynie najbogatszych jest na nie stać, pojawia się komunikat o bezpieczeństwie. Ja bym go zignorował ten komunikat przy logowaniu, jest zapewnienie administratora strony, że serwer jest zabezpieczony i informacje nie wpadną w niepowołane ręce. Ja mu wierzę.

Oli
Oli
10 marca 2017 at 16:10

Dziękuje za ponowne wyjaśnienie tematu…pozdro

janka
janka
14 marca 2017 at 11:33

Własnie nie wszystko Panie Tomaszu- może tak jakaś malutka wzmianka na temat nie działającego czatu.
Równiez pozdrawiam- janka

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
14 marca 2017 at 11:40

Droga Janko: Jesteśmy właśnie w trakcie przenoszenia serwerów w inne miejsce. Ma to usprawnić działanie naszych serwisów. Prosimy o cierpliwość. Wartościowe rozmowy na temat bocianów, które są głównym tematem na tym portalu prosimy przelewać na forum.bociany.tv. Tematy prywatnych pogadanek musicie na razie organizować sobie sami. Za niedogodności przepraszamy i zapewniamy, że pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

Z pozdrowieniami
T.W.

Oli
Oli
25 marca 2017 at 09:52

Swoja droga rodzi sie pytanie ile może trwać ,,naprawa,,czatu kiedy w internecie pełno gotowców a nawet gdyby to po co wylączać czat,przecież przygotować można to na<> a czat może sobie chodzić bo nie wierze żeby elektronik trzytygodnie pracował nad poprawą czatu…żądamy przywrócenia czatu choćby w takiej formie jakiej był a to nie jest wygórowana prośba…pozdrawiam

janka
janka
27 marca 2017 at 11:44

A tutaj nadal łaczy i łączy……………. i laczy i łączyyyyyyyyyyyyyyyy i tak możnaby pisać do sądnego dnia 🙁 🙁 🙁 .
Pozdrawiam

sonia
sonia
27 marca 2017 at 13:43

oj laczy, moze kiedys polaczy:)

Oli
Oli
28 marca 2017 at 19:48

Dziękuje za przywrócenie czatu bo rzeczywiście kompletnie nic sie zmieniło…dochodzi za to kolejne pytanie dlaczego nie mozna się przełączać między Raszkowem i Lewkowem bez każdorazowego logowania sie na każdej ze stron,czemu…dlaczego..pozdro

janka
janka
29 marca 2017 at 11:02

😀 :D- nareszcie połaczyło tylko dlaczego doszedł kolejny problem – dlczego przechodząc na kolejne gniazga – Lewków, Przygodzice i Raszków trzeba sie pownownie logować. Jak dobrze pamiętam (mogę się mylić) do tej pory tego nie było.
Pozdrawiam 🙂

Administrator
Administrator
29 marca 2017 at 11:07

Było tak cały czas od czasu nowego portalu. Jest to wynikiem dużego ruchu na chacie co sprawia że w celu bezpieczeństwa i szybkiego wczytywania zapamietanych wiadomości sesja chatu (zalogowanie) wygasa przy przejściu na następną kamerę, w ten sposób unikamy przeciążenia i ryzyka włamań czy wgrania się złośliwego oprogramowania przez klienta chatu. Pozdrawiam i przepraszam raz jeszcze za utrudnienia techniczne 😉

sonia
sonia
13 kwietnia 2017 at 18:18

Witam, znowu nie mozna wejsc na czat, znowu awaria? nie wie co wiecej pisac, chyba tylko pozdrawiam

janka
janka
13 kwietnia 2017 at 18:23

Jeszcze nie minął miesiąc od poprzedniej awarii czatu a dzisiaj kolejna niespodianka i to w takim ważnym momencie. Poprzednim razem były przenoszone serwery a co stało się dzisiaj- nowy sezon 2017 miał być super.
Pozdrawiam

Oli
Oli
13 kwietnia 2017 at 18:27

A niech to….zostanie jako cały komentarz..

irunia1
25 kwietnia 2017 at 13:30

P. Tomku według moich wyliczeń Zosia zniosła 5 o ile nie 6 jajo

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
25 kwietnia 2017 at 13:32

Też mam podobne przypuszczenia, ale niestety potwierdzić na nagraniach mogę jedynie 4 sztuki i trzymam się sprawdzonych i pewnych informacji.

irunia1
25 kwietnia 2017 at 13:59

Te sprawdzone i pewne informacje to z nagrań czy wypowiedzi czatowiczów?

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
25 kwietnia 2017 at 14:05

Z nagrań.

Oli
Oli
29 kwietnia 2017 at 17:45

Nadal brak mi komentarza…do kolejnej awarii,a nie chciałbym nikogo obrazić…panowie co jest???

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
2 maja 2017 at 08:14

Hmm, a my co mamy powiedzieć? Skoro to nie nasza wina? Skoro dostawca Internetu borykał się z poważną awarią urządzenia, które rozdzielało sygnał internetowy do użytkowników. Naprawiono to dopiero po jakimś czasie? Teraz ja generalnie ledwo potrafię ważyć słowa, aby nikogo nie obrazić.

Mimo wszystko pozdrawiamy i życzymy odrobiny więcej zrozumienia. U Ciebie w domu Oli wszystko rozumiem chodzi jak w zegarku, żaden sprzęt się nie psuje. Zazdrościmy.

janka
janka
2 maja 2017 at 10:40

Panie Tomaszu może ja żaden znawca internetowy i komputerowy jestem w stanie uwierzyć w to co zostało napisane. Natomiast liczyć umiem i to całkiem nieźle- przynajmniej tak mi sie wydaje. W ciagu ostatniego roku awarii było chyba 12. Nie przeczę że sprzęty sie psują alle z tego co Pan napisał wynika że Wasz dostawca internetu jest poprosu do kitu. Mnie jak nie odpowiadał dostawca to go zmieniłam i po problemie. Może warto zrobić to i u Was.
pozdrawiam 🙂

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
2 maja 2017 at 11:03

Nasz dostawca internetu – firma Promax – to najbardziej solidny dostawca na rynku. Tutaj wyjątkowa sytuacja, że padło urządzenie – siła wyższa. Wcześniej mieliśmy problemy z serwerem, przenosiliśmy portal internetowy, proszę być zatem być rzetelnym w podawaniu informacji. Awarie były, zgadza się, że w tamtych przypadkach nawalał nasz serwer.

janka
janka
2 maja 2017 at 15:14

A juz bylam pogodzona brakiem rzetelności że może jednak miał Pan racje. wchodze sobie na Raszków i co widzę a no nic. Myśle sobie coś z moim laptopem nie tak- miało wszystko grać. Niestety nic bardziej mylnego mój laptopik kochany spisuje sie nienagannie Jeszcze nie przebrzmiały echa braku czatu jest kolejny problem- Panowieeeee litości w gniazdach dzieja sie ciekawe rzeczy.

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
2 maja 2017 at 15:20

Mamy chwilowe problemy techniczne. Musicie się z tym pogodzić.

Pozdrowienia

halinka
3 maja 2017 at 08:34

Pięknie:)

irunia1
5 maja 2017 at 13:29

Dlaczego nie można otworzyć tego i innych filmików jest tylko link

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
5 maja 2017 at 13:30

Już sprawdzam.

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
5 maja 2017 at 13:32

U mnie wszystko działa na trzech przeglądarkach, proszę sprawdzić ponownie.

irunia1
5 maja 2017 at 14:04

U mnie nadal niema miedzy innymi „Dziwny przedmiot w przygodzickim gnieździe” , ‚Koniec zasieków w Lewkowie” i 4 jaja w Raszkowie

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
8 maja 2017 at 10:15

Proszę sprawdzić teraz, powinno być dobrze 🙂

irunia1
30 maja 2017 at 10:43

Piękny filmik, na zywo cięzko zobaczyć takie zjawisko:) P. Tomku mamy mała prośbe jeśli można to prosimy o lekki zbliżenie kamerki w Raszkowie bo chyba rozpoczęło sie trzecie klucie

janka
janka
1 czerwca 2017 at 16:36

Szanowni Administratorzy- pięknie na Waszym filmiku wygląda przybliżony kadr z gniazda- niestety tylko na filmiku ponieważ my bocianoluby, kiwaczki i inni takiej przyjemności w oglądaniu nie mamy 🙁 . Bocianki wyglądają jak łebki od szpilki i aby je w miarę dobrze zobaczyć trzeba korzystać z lupy. Bardzo proszę /mam nadzieję że nie tylko w imieniu własnym/ o ponowne przybliżenie kadru.
Z góry serdecznie dziekuję i pozdrawiam 🙂

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
1 czerwca 2017 at 16:37

Oczywiście nie ma problemu, ale po ostatnim przybliżeniu miałem sporo maili, że nie da się tego oglądać. Jesteście tego pewni?

janka
janka
1 czerwca 2017 at 16:43

OOO tp przepraszam ja się z takimi uwagami nie spotkałam – być może że młodzież widzi doskonale – niestety starsza młodzież pewnie gorzej 😀 i wolałaby mieć przybliżone- no cóz ” tam gdzie Polaków dwóch tam są trzy zdania”
Pozdrawiam 🙂

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
1 czerwca 2017 at 18:37

Może tak być?

janka
janka
1 czerwca 2017 at 19:02

Dziekuje bardzo dla mnie może a inni niech się wypowiadają. Od dzisiaj będę mówiła za siebie .

Pozdrawiam 🙂

halloo
halloo
6 czerwca 2017 at 16:54

Panie Tomku, to sie wydarzylo w sobote 4 czerwca pomiedzy 7.00 a 7.05 i to nie jest zadna teoria a oczywisty fakt . 🙂

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
7 czerwca 2017 at 14:07

Fakt byłby gdybym to potwierdził, niestety usunąłem to nagranie. Ja wierzę w to, o czym mówisz hallo i dziękuję Ci za tę obserwację.

sonia
sonia
9 czerwca 2017 at 16:53

Dziekuje p. Tomku za pokazanie nam okolicy , ja osobiscie wolalabym ogladac maluchy na ktore czekamy tak dlugo pozdrawiam sonia

Tomek Wojciechowski
Tomek Wojciechowski
9 czerwca 2017 at 17:01

Zobaczymy co da się z tym zrobić 🙂

sonia
sonia
9 czerwca 2017 at 17:13

Jesli sie da 🙂 to dziekuje

becina
becina
23 czerwca 2017 at 07:47

Świetny film. Ciesze się że bocianek wyzwolony ze sznurka.

sannas
sannas
22 grudnia 2018 at 18:28

Rok szybko minął..też życzymy wesolych świąt…
22.12.2018